کیلومتر ۲۵ اتوبان قزوین کرج ، شهرک صنعتی کاسپین

درباره ما

شرکت صنایع بسته بندی ارمغان نگین آریا (سهامی خاص) زیر مجموعه شرکت شیشه همدان (سهامی عام) و هلدینگ سرآمد (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۱ در شهر صنعتی هشتگرد در یک سوله استیجاری و با ماشین آلاتی از قبیل چاک زنی و برش شروع به کار کرد و به تدریج نسبت به خرید دستگاه های چاپ دو رنگ و تک رنگ و دایکات اقدام نمود.
سرمایه اولیه شرکت ۵۰۰ میلیون ریال در بدو تاسیس بوده و به تدریج افزایش یافته که هم اکنون معادل ۳۰۰ میلیارد ریال می باشد.
در سال ۱۳۸۴ کارخانه شماره یک با خرید قطعه زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی کاسپین (واقع در کیلومتر 25 اتوبان قزوین به تهران) و احداث یک باب سوله به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع در آن احداث گردید. در سال ۱۳۹۳ مطالعه در مورد طرح و توسعه شرکت آغاز و در سال ۱۳۹۴ احداث سوله جدید به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع در جوار سوله قدیم آغاز گردید. همچنین در سال ۱۳۹۳ بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته ورق سازی و چاپ در دستور کار هیات مدیره قرار گرفت طی اسفند ماه ۱۳۹۴ و فروردین ماه ۱۳۹۵ اعتبارات اسنادی مربوط به یک دستگاه ورق سازی با عرض ۲.۲۰ متر و یک دستگاه ماشین چاپ کارتن با عرض ۲.۵۰ متر و لب چسب این لاین ساخت شرکت MING WEI تایوان گشایش و در مهر ماه ۱۳۹۵ وارد کشور گردید.
ماشین آلات ورق سازی این شرکت مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا و با ظرفیت تولید بالا بوده و امکان تولید ورق های سه لا و پنج لا از فلوت A تا F را دارا هستند. همچنین ماشین آلات چاپ کارتن این شرکت دارای امکان چاپ پنج رنگ و ورنی هستند.
همزمان با راه اندازی و بهره برداری از ماشین آلات مذکور، در سال ۱۳۹۵ به منظور احداث کارخانه شماره دو نسبت به خرید قطعه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع شامل یک باب سوله و به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع اقدام گردید.
البته مسیر پیشرفت هیچگاه پایانی ندارد و این شرکت همواره در جهت توسعه و هم افزایی ظرفیت تولید و امکانات و تجهیزات خود گام بر می دارد.
در این راستا در سال جاری یک دستگاه ماشین چاپ سه رنگ با عرض ۲ متر و با سرعت ۲۲۰ شیت در دقیقه و لب چسب اینلاین و بسته بندی اتوماتیک ساخت شرکت MING WEI تایوان خریداری گردید و به زودی به بهره برداری خواهد رسید. با خرید این دستگاه پیش بینی می شود ظرفیت واحد تبدیل کارتن تا دو برابر ظرفیت فعلی افزایش خواهد یافت.

اهداف

شرکت ارمغان نگین آریا فعالیت های خود را به صورت حرفه ای و تخصصی جهت نیل به موفقیت ، همواره بر پایه اصول ذیل بنا نهاده است:

 • صداقت، امانتداری، رعایت موازین و اصول اخلاقی و حرفه ای و مسئولیتهای اجتماعی
 • تکریم و رضایت مندی مشتریان و مسئولیت پذیری در قبال آنها (کسب رضایت مشتریان)
 • التزام به کیفیت در ارائه محصول (کیفیت تضمین شده) و ارتقاء آن (افزایش سطح کیفی محصولات)
 • افزایش سهم بازار
 • افزایش تنوع تولید (توسعه محصول)
 • افزایش حاشیه سود و بهبود بهره وری عملیاتی از طریق افزایش فروش، توسعه بازار و کاهش هزینه ها

چشم انداز

شرکت ارمغان نگین آریا با در نظرگرفتن اهداف تعیین شده در حوزه تولید کارتن و ورق با هدف تولید محصولاتی فراتر از کیفیت استاندارد و بسیار بادوام در افق زمانی پنج ساله آتی خود چشم انداز ذیل را در جهت نیل به ویژگی های یک شرکت بزرگ و مشتری مدار ترسیم نموده است:

 • قرار گرفتن در زمره بزرگترین تامین کنندگان کارتن و ورق در ابعاد و انواع مختلف در سطح کشور بر اساس شاخص ارزش خالص دارایی و سودآوری
 • تبدیل شدن به یکی از برترین برندهای تولید کننده کارتن و ورق در ایران
 • توسعه گستره جغرافیایی فعالیت به خصوص در سایر استان های همجوار
 • حضور موثر در عرصه های بین المللی و ورود به بازارهای جهانی
 • فراهم نمودن محیطی امن برای ارتقاء تخصص، تعهد، توانمندی، چالاکی، کار گروهی و رضایت کارکنان
 • ارتقاء سطح کیفی محصولات و بروزرسانی ماشین آلات و تجهیزات تولیدی و فنی
 • کاهش آسیب به محیط زیست و محافظت از آن

مأموریت

شرکت ارمغان نگین آریا تلاش می نماید تا منصفانه ترین قیمت، بهترین کیفیت و نیز تنوع و حداکثر سرعت را در تحویل به موقع محصولات خود به مشتریان ارائه نماید.

مدیران شرکت

دکتر محمد تقی تهرانچی

مدیرعامل

حسین انصاریان

معاونت مالی و اداری مدیر عامل

محمد صادق غزنوی

معاونت اجرایی مدیرعامل

مهندس مهرداد حاجی فرجی

مدیر کارخانه

غلامرضا قهرمانی

مدیر مالی

مهندس نیما حیدری

مدیر فروش و بازاریابی

مهندس حمیدرضا تیموریا

مدیر برق و ابزار دقیق

مهندس معین الدین زرآبادی پور

مدیر مکانیک و تاسیسات

مهندس مهدی احمدی

مدیر تولید

مهندس مهرداد درویشی

مدیر کنترل و تضمین کیفیت

درخواست مشاوره و استعلام قیمت

همیشه در کنار شما هستیم

اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت استعلام قیمت